به سایت شرکت تعاونی سنجش آموزش پزشکی خوش آمدیدقوانین و مقررات سایت


کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت شرکت تعاونی سنجش پزشکی را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
1-افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی و شماره تلفن همراه، عضو سایت شده و از خدمات آن استفاده کنند.
2-کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با استفاده از لینک فراموشی رمز عبور نسبت تغییر رمز عبور خود اقدام کنند.
3-کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
4- کاربر باید شماره تلفن همراه خود را به منظور پیگیری احتمالی خریدها، به درستی در فرم ثبت نام وارد کند.
5- عضویت در سایت شرکت تعاونی سنجش پزشکی رایگان است.
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
الف) بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
ب) پرداخت مبلغ معین به‌صورت آنلاین توسط خریدار
ج) مشاهده فاکتور خرید کالای خریداری شده توسط کاربر
د) ارسال کالا توسط شرکت با پیک یا پست
تبصره
1-چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، این شرکت حق دارد سفارش را باطل کند.
2-حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد
شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات ویژگی‌های کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
تذکر: کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، سفارش آنها باطل شده و حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.